czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 7 lipca 2008
  • wyświetleń: 1472

Kajak-poliści potwierdzili wysoką klasę

Na rozgrywanych w Leśnej XI Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów kajak-poliści UKS Set Kaniów potwierdzili swoją przynależność do krajowej czołówki.

Kajak-poliści potwierdzili wysoką klasę
fot. gminabestwina.info


Co prawda,seniorkom nie udało się obronić zdobytego w ubiegłym roku tytułu mistrzowskiego i po walce z MOSW Choszczno, która zakończyła się przegraną 6:2 zdobyły srebrny medal, ale należy pamiętać, że w składzie: Martyna Banasiewicz, Karina Malczyńska, Kinga Malczyńska, Marzena Wala, Ewelina Satława, Kamila Bujnicka i Aleksandra Sas tylko trzy zawodniczki są seniorkami a pozostałe to juniorki i przed nimi jeszcze wiele okazji do zdobycia mistrzowskich tytułów.

O jedną lokatę poprawili się w stosunku do ubiegłego roku seniorzy.Oni również w finale zmierzyli się z zawodnikami MOSW Choszczno i ulegli im dosyć pechowo 6:1. Może się wydawać,że że przewaga choszcznian była druzgocąca, ale tak wysoki wynik spowodowany jest ukaraniem jednego z zawodników UKS Set kartką i koniecznością opuszczenia przez niego boiska.

Seniorzy - srebrni medaliśći - występowali w składzie:Borys Zubczewski, Paweł Michalec, Jakub Cymerman, Krzysztof Schiller, Tomasz Kabut, Łukasz Pilarz, Bartłomiej Dawidek, Tomasz Molenda, Maciej Paszana.

gminabestwina.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.