Sport

  • 8 lipca 2008
  • wyświetleń: 1333

Nowe twarze na treningu MRKS

W poniedziałek drużyna MRKS Czechowice-Dziedzice wznowiła treningi przed nowym sezonem. Pierwsze zajęcia miały charakter „otwarty”, przez co oprócz piłkarzy występujących dotąd w Czechowicach, na naszym stadionie zjawiła się również spora grupa nowych zawodników, pragnących bronić barw MRKS.

Z zespołem trenowali piłkarze takich klubów jak: Pasjonat Dankowice, Sokół Zabrzeg, BKS Stal Bielsko-Biała, Wilamowiczanka Wilamowice, GLKS Wilkowice, Pionier Pisarzowice, Centrum Ligota, Przełom Kaniów, LKS Bestwinka, oraz drużyn młodzieżowych UMKS Trójka Czechowice, SMS Bielsko-Biała, oraz Stadion Śląski Chorzów.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami na treningu pojawił się Wojciech Lisewski, występujący dotychczas w Pasjonacie Dankowice. Działacze naszego klubu porozumieli się już z zawodnikiem w sprawie jego przejścia do MRKS-u.

Więcej czytaj w serwisie http://www.mrks.czechowice.pl/news.php?readmore=259 target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.