Sport

  • 19 lipca 2008
  • wyświetleń: 1752

Co słychać w drużynie MRKS?

Piłkarze trenują, grają sparingi, nowy przychodzą, inni szukają klubów, czyli trwają przygotowania MRKSu do sezonu 2008/2009.

Pierwszy sparingi czechowiccy futboliści mają już za sobą. W widowisku trwającym 3 x 30 minut przeciwnikiem MRKSu był MK Górnik Katowice. Goście ze stolicy województwa pokonali na stadionie MOSiRu naszą drużynę 0:2. W sobotę MRKS zagra kolejny sparing z Przełomem Kaniów.

Wakacje i przygotowania to również czas transferów. W okresie letnim do drużyny Ryszarda Kłuska dołączył Wojciech Lisewski z Pasjonata Dankowice oraz swóch wychowanków: Dariusz Czapiga i Adrian Kamiński.

Znacznie dłuższa, a do tego nie zamknięta, jest lista ubytków czechowickiego klubu. Z MRKSem pożegnali się już: Michał Pasz (LKS Ligota), Damian Pokusa (LKS Bestwina), Rafał Stawowczyk (LKS Bestwina), Bogusław Tan (LKS Bestwina) i grający trener Artur Toborek (Górnik 09 Mysłowice), a możliwe, że w innych barwach w nowym sezonie wystepować będą też: Dariusz Gębala, Szymon Gilewicz i Bartosz Mizera.

Do zamknięcia okienka i rozpoczęcia rozgrywek piłkarzom i działaczom pozostało jeszcze trochę czasu. Oczekiwania kibiców są od kilku sezonów niezmienne - awans.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.