Sport

  • 25 lipca 2008
  • wyświetleń: 1785

Olimpijskie ślubowanie Kasi Piłocik

W piątek o godzinie 14.00 Kasia Piłocik złoży olimpijskie ślubowanie, później wyleci do Chin na zgrupowanie aklimatyzacyjne.

Olimpijskie ślubowanie Kasi Piłocik
fot. kasiap.xn.pl


W ostatnich dniach nasza olimpijka przygotowywała się na zgrupowaniu w Zakopanem. Czechowiczka judoczka, która rok temu została wicemistrzynią Europy, będzie reprezentować biało-czerwonych w kategorii do 70 kg.

Ślubowanie w dniu 25 lipca to jeden z ostatnich obowiązków przed wylotem do Pekinu. Poza stolicą Chin Kasia Piłocik będzie również trenować w ostatnich dniach przed startem w Tokio.

Warto nadmienić, że w gronie 268 olimpijczyków znalazł się również Marcin Grzybowski. Wychowanek "Gwarka" Czechowice-Dziedzice - absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Czechowicach wywalczył kwalifikację olimpijską w C 1 1000 m w kajakarstwie klasycznym. Obecnie Marcin reprezentuje barwy "Posnania" Poznań.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.