Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 11 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 1026

Gwarek na mistrzostwach Polski

W sobotę i niedzielę w Krakowie, u stóp Wawelu pod czujnym okiem Wawelskiego Smoka, odbyły XII Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym.

Zawodników można było obserwować spacerując wzdłuż brzegu krakowskimi bulwarami. Nasi zawodnicy nie zawiedli - wrócili z czterema medalami. W kategorii K-1 juniorek na dystansie 21 km w tym 3 przenoski Joanna Tarasiewicz zajeła miejsce pierwsze. W C-1 juniorów młodszych -dystans 15 km w tym 2 przenoski Mariusz Ruczyński - miejsce pierwsze. W K-2 juniorek - 21 km, w tym 3 przenoski Katarzyna Wróbel i Justyna Jurzak wygrały z znaczną przewagą - 4 minut 43 sekund nad rywalkami.

Nasi najmłodsi zawodnicy uczestniczący w tych zawodach z rocznika 95 w K-2 młodzików na dystansie 9 km w tym jedna przenoska -Arkadiusz Konieczny i Gola Tobiasz (przypomnijmy - 4 miejsce w K2 2000 m chł. r 95 na Mistrzostwa Młodzików Polskiego Związku Kajakowego rozegranych 25 lipca na Torze Regatowym Malta Poznań) dzielnie walczyli z swoimi starszymi rywalami zajmując 3 pozycje. Pozostałe miejsca naszych zawodników w K-1 juniorów Karol Dobrzyński miejsce czwarte, C-1 juniorów Jakub Gandor miejsce 4.

Gwarek Czechowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.