czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 21 września 2009
  • wyświetleń: 3178

Kursy językowe w Best z rabatem!

Artykuł sponsorowany:

POZNAJ NASZE METODY

Kursy językowe w Best z rabatem!


Darmowe kursy pokazowe trwają, są jeszcze ostatnie wolne miejsca! Mają Państwo możliwość skorzystania z niezwykłej propozycji. Chcąc umożliwić naszym przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły, zapraszamy do skorzystania z DARMOWYCH KURSÓW wrześniowych. Kursy te dadzą Państwu szansę poznania naszych metod nauczania, lektorów oraz szkoły. Wśród darmowych kursów mamy kursy standardowe dla dorosłych na poziomie podstawowym z języka angielskiego i niemieckiego, oraz kursy angielskiego dla młodzieży i dzieci. Oprócz tego zapraszamy również do zapisania się na darmowe lekcje pokazowe. Wśród nich takie zajęcia jak: włoski, hiszpański, francuski, czeski na poziomie podstawowym (ilość miejsc ograniczona).

Kiedy spróbujecie już Państwo nauki w naszej szkole na darmowych kursach i zechcecie z nami pozostać proponujemy szeroki wybór kursów całorocznych, o których można więcej dowiedzieć się na naszej stronie http://www.bestcentrum.pl.

BEST CJO to NAJWIĘKSZA OFERTA JĘZYKÓW NA ŚLĄSKU

W tegorocznej ofercie kursów stacjonarnych BEST w Czechowicach-Dziedzicach znajdują się najbardziej popularne języki obce: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i czeski. Dla dorosłych oprócz kursów standardowych (2x w tygodniu poniedziałki-środy lub wtorki-czwartki oraz 1x w tygodniu - w soboty) oferujemy także kursy konwersacyjne. Proponujemy również grupy egzaminacyjne z angielskiego (FCE) i niemieckiego (ZD). Dla osób, które poznały już podstawy proponujemy kursy średniozaawansowane z włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Najmłodszym oferujemy popularne kursy angielskiego dla dzieci już od 5 roku życia uczące w sposób przyjemny i efektywny z zastosowaniem metody "Play and Learn". Dla starszych dzieci prowadzimy grupy na III poziomach zaawansowania.

Młodzież licealną zapraszamy na kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego, po których zdawalność tego egzaminu już od wielu lat jest na poziomie 100%. Kolejny już rok organizujemy także kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego - które podobnie jak kursy maturalne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów gimnazjum.

W naszej centrali w Tychach poza najpopularniejszymi 6 językami możecie Państwo dodatkowo uczyć się na wszystkich poziomach języka czeskiego, szwedzkiego, norweskiego, arabskiego, chorwackiego, ukraińskiego, japońskiego, chińskiego, portugalskiego, niderlandzkiego, duńskiego, tureckiego, greckiego, perskiego, węgierskiego, słowackiego, bułgarskiego, rumuńskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

Wybór kursów z aż 25 języków świata dowodzi, że BEST CJO pod względem oferty językowej jest największej szkołą językową na Śląsku i jedną z największych w Polsce.

Mamy również przyjemność poinformować, że BEST CJO została Otwartym Ośrodkiem Egzaminacyjnym renomowanej amerykańskiej firmy edukacyjnej ETS - Educational Testing Service - największej tego typu instytucji na świecie oferującej m.in. egzaminy TOEIC®, TOEIC Bridge® (angielski), WiDaF® (niemiecki), TFI® (francuski), a także członkiem sieci TELC® - międzynarodowych egzaminów dostępnych w 10 językach (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, czeski, turecki, holenderski) na wielu poziomach zaawansowania.

NIE SAMĄ NAUKĄ BEST ŻYJE

Kursy w BEST to nie tylko nauka. W marcu 2009 dorośli kursanci mieli okazje uczestniczyć w BEST Festiwalu Filmowym "Kino BESTajemnic" (http://www.bestfestiwal.pl), o którym mówili m.in. w Polskiej Telewizji, w radiowej Trójce, pisała o nim Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni oraz Wirtualna Polska a patronat nad nim objęło m.in. TVP Katowice, Radia Katowice, Bielsko i Express oraz tygodnik Twoje Tychy.

W najbliższym roku szkolnym oczywiście planujemy II edycję festiwalu i nowe atrakcyjne filmy. W ciągu całego roku we wszystkich oddziałach organizowane są imprezy językowo - kulturalne takie jak: Halloween, Dni Świętej Łucji, spotkania wigilijne, Dzień Św. Patryka, Festa Italiana, Dzień Herbaty itp. W marcu zapraszamy do próbnych egzaminów międzynarodowych, maturalnych i gimnazjalnych a w kwietniu na finał V edycji Olimpiady Językowej BEST dla dzieci i młodzieży. EST CJO bierze również czynny udział w wydarzeniach kulturalnych miasta, będąc sponsorem nagród podczas Czechowickich Prezentacji Filmowych w kinie "Świt", czy jak w tym roku sponsorując "XXXV Dni Czechowic-Dziedzic".

W CENIE KURSU MNÓSTWO KORZYŚCI

Dodatkowo proszę pamiętać, że w cenie kursu otrzymają Państwo także:

• podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
• 2 bilety do kina Świt w Czechowicach-Dziedzicach lub multipleksu Nove Kino w Tychach
• zajęcia z lektorami zagranicznymi tzw. Native Speakers (na kursie angielskiego i niemieckiego od poziomu średniozaawansowanego)
• konwersacje i warsztaty językowe
• egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE i ZD)
• dostęp do biblioteki i medioteki językowej
• dostęp do nauki języka on-line (w pakietach rozszerzonych)
• dostęp do internetowej Strefy Studenta z testami językowymi
• konsultacje z lektorem
• olimpiada językowa z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
• imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy w ramach zajęć oraz zniżka na bilety na BEST Festiwal Filmowy "Kino BESTajemnic"
• Rabaty na Złotą Kartę BEST - czyli rabaty na usługi i towary w innych firmach - np. w tyskim multipleksie NOVE KINO (bilety tylko za 14zł), w gastronomii, na zakup książek, art. biurowych, usługi foto, fitness, fryzjera, przewozy autokarowe do Anglii, Holandii, Belgii i Niemiec oraz super rabaty na kursy prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców "3" w Pszczynie w tym 1 godzina jazdy gratis)

-------------------------------------------

RABAT 80 ZŁ - DLA NOWYCH KLIENTÓW BEST DO 30 WRZEŚNIA

Każdy, kto zapisze się na kurs językowy do 30 września otrzyma od nas rabat 80 zł*, oraz rabaty dodatkowe: za drugi język, za dwie osoby z rodziny lub za polecenie naszej szkoły znajomym. Łącznie można uzyskać rabat wartości 20% ceny całorocznego kursu.

Od 1 października do rozpoczęcia kursów obowiązuje rabat 50 zł** dla nowych Klientów BEST oraz rabaty dodatkowe wymienione powyżej.

Szczegóły na http://www.bestcentrum.pl oraz w sekretariacie BEST.

Nie zwlekaj - ilość miejsc objętych rabatem jest ograniczona!!!

*80 zł rabatu na kursy powyżej 1000 złotych, na kursy poniżej 1000 zł obowiązuje rabat 60 zł
**50 zł rabatu na kursy powyżej 1000 złotych, na kursy poniżej 1000 zł obowiązuje rabat 30 zł

-------------------------------------------

INFORMACJE, ZAPISY I RABATY

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby na ZAPISY i do skorzystania z sierpniowych i wrześniowych promocji - udzielamy atrakcyjne rabaty dla nowych klientów i słuchaczy z kontynuacji, a także rabaty rodzinne, za drugi język obcy oraz za polecenie BEST CJO znajomym (rabat taki otrzymuje zapisujący się i osoba, która poleciła BEST). Szczegóły na temat rabatów w sekretariacie BEST CJO. Do zobaczenia w BEST CJO.

Adres naszej szkoły językowej to:
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15, I piętro
(wejście od strony Lukas Banku)
Tel. (0-32) 215 21 88 lub 0-500 169 034
Infolinia: 0801 011 036
http://www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl

-------------------------------------------

Adresy szkół sieci BEST CJO:

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B
tel. 032-217-78-01
kom. 0-500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. 032-216-53-86
kom. 0-500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. 032-447-07-23
kom. 0-500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST CZECHOWICE-DZ.
ul. Kolejowa 15
tel. 032-215-21-88
kom. 0-500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.