czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 20 sierpnia 2003
  • wyświetleń: 752

Zawsze można inaczej

Przez ponad pięć godzin na basenie miejskim w czwartek, 14 sierpnia, trwała impreza dla dzieci i młodzieży "Możesz inaczej" w ramach Dnia Profilaktyki. Zabawę już po raz drugi (pierwsza tego typu impreza odbyła się w zeszłym roku) zorganizowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Impreza, planowana na 30 lipca, z powodu deszczu musiała zostać odwołana. Nie zawiedli się jednak ci, którzy zdecydowali się przyjść w czwartek po raz drugi. Rozdano 1046 bezpłatnych biletów, które były również karnetem na darmowe lody i napoje oraz brały udział w losowaniu nagród, wśród których najcenniejszy był telewizor. "Echo" objęło patronat prasowy nad imprezą.

Co za tajemnica?
Na dzieci i młodzież czekało mnóstwo atrakcji. Jedną z nich był zespół "Universe". Z dreszczykiem emocji i wielką radością odkrywano tajemnice radiowozu policyjnego oraz penetrowano wnętrze samochodu strażackiego...

Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa na str. 13

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.