czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 18 września 2008
  • wyświetleń: 2096

Maraton Fitness w Czechowicach

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów, Akadamia Tańca Dakini oraz studenci AWF Katowice serdecznie zapraszają na wielki maraton fitness, który odbędzie się w dniu 2 października czwartek o 15.00.

Reklama

Przygotowano program, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zaprezentowae zostaną: Hi/LO, step pump, jazz aerobik, latino aerobik. Dla wszystkich chcących rozruszać swoje ciało poprzez taniec zaproszono najlepszych instruktorów tańca, którzy pokażą nam jak tańcząc można pięknie kształtować ciało. Zatańczymy: dance, latino solo, videoclip dancing. W programie także poradnictwo dietetyczne.

Maraton odbędzie się w dniu 2 października od godziny 15.00 w siedzibie Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów; 43-503 Czechowice-Dziedzice, ul. Tetmajera 14a. Rezerwacja miejsc: Elżbieta Zarębska - tel. 032 215 22 83, kom. 0-604 248 845.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.