czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 30 września 2008
  • wyświetleń: 1100

Familiada Siatkarska już za nami

W słoneczne popołudnie minionego weekendu tj. 27 września br. odbyła się I Familida Siatkarska Osiedla Tomaszówka, celem popularyzowania piłki siatkowej jako formy aktywności ruchowej odpowiedniej dla każdego wieku oraz wspólnego spędzania wolnego czasu w gronie rodziny.

Organizatorem był Zarząd Osiedla Tomaszówka w Czechowicach-Dziedzicach, który dla umilenia sportowych rozgrywek zapewnił wszystkim uczestnikom familijne grillowanie częstując porcją kiełbasek. Jak na pierwszą Familiadę Rodzinną frekwencja dopisała.

W sportowych szrankach stanęły 3 drużyny w 4-osobowym składzie. Mecze systemem "każdy z każdym" rozegrano na boisku asfaltowym przy ul. Ślepej. Faworytem spotkania okazał się zespół nr 1 w składzie Dariusz i Krzysztof Janko, Krzysztof Fartuszyński, Kami Zabłocki, który pokonał pozostałe drużyny wynikiem 2:0.

Na drugim miejscu uplasował się zespół nr 2 w składzie Damian i Krystian Klimczak, Szczepan i Dawid Michalik. Trzecie miejsce zajęła drużyna Dariusza i Kamila Magnuszewskich, Andrzeja Tyrka, Przemysława Ryszawy. Zwycięskim drużynom wręczono puchar i medale.

Zarząd Osiedla Tomaszówka dziękuje Panu Prezesowi „PS Społem” Dominikowi Metzlowi, Panu Mariuszowi Pocięglowi oraz Panu Edwardowi Grygierczykowi za pomoc w zorganizowaniu imprezy.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.