Sport

  • 1 października 2008
  • wyświetleń: 2024

Ekstremalne pasje kolarskie

Ich pasję znają tylko najbliżsi koledzy oraz mieszkańcy ul. Szkolnej w Bestwinie. To, jeśli chodzi o nasza gminę, bo poprzez uczestnictwo w różnych zawodach, dali się już poznać w całej Polsce.

Ekstremalne pasje kolarskie
fot. gminabestwina.info


Dyscyplina, jaką uprawiają zaliczana jest do kategorii ekstremalnych. I jak to przeważnie w takich przypadkach bywa, uprawiają ją na własny koszt. Również dalekie wyjazdy , uczestnictwo w różnych zawodach finansowane są przez nich samych, bądź przez rodziców, a było nie było, reprezentują przecież również swoją miejscowość… ale to tak na marginesie.

Trenują na skoczniach w Bestwinie przy ulicy Szkolnej, mają tam 3 duże skocznie, basen z gąbkami, dzięki któremu mogą ćwiczyć nowe triki, gdyż po upadku nic im się nie stanie, ponieważ lądują w gąbkach :). W budowę tego toru każdy z nich włożył wiele pracy, aby teraz mogli z niego w pełni korzystać i cieszyć się dobrą zabawą.

Obecnie na rowerach w zespole skaczą: Marcin Ślęczka, który jeździ na rowerze BMX(mały rower o 20 calowych kolach) , Łukasz Pyś („Klekot”), który również jeździ na rowerze BMX oraz Paweł Turno, który posiada rower MTB(jest to rower trochę większy od BMX).

http://gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.