Sport

  • 8 października 2008
  • wyświetleń: 1712

W środę I liga zagra w Czechowicach

Za sprawą Podbeskidzia po raz pierwszy w Czechowicach-Dziedzicach zagości I liga piłkarska. Górale z powodu remontu stadionu w Bielsku-Białej podejmą GKS Jastrzębie na obiekcie czechowickiego MOSiR-u.

Do wczoraj największą niewiadomą był stan murawy MOSiR, która jeszcze kilkanaście dni temu prezentowała się fatalnie. Sprawę w swoje ręce wziął Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który włożył wiele wysiłku, by ją poprawić. Gdy bielszczanie trenowali wczoraj w porze meczu, murawa wyglądała znacznie lepiej.

- Stadion jest ładny, trybuna może nawet ładniejsza niż nasza w Bielsku. A boisko? Nie jest złe. Od tego w Zabierzowie i tak nie ma gorszego. A boisko w Czechowicach wydaje się nieco szersze niż w Bielsku. To takie lotnisko - mówi Łukasz Merda, bramkarz Górali.

Ze względów bezpieczeństwa mecz odbędzie się bez udziału kibiców gości. Bilety można kupować w Bielsku, w siedzibie klubu do 13.00. Nie wiadomo, czy wejściówki będą dostępne w kasach MOSiR.

Więcej czytaj w Dzienniku Zachodnim.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.