Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 9 listopada 2008
  • wyświetleń: 843

Liga futsalu: trzy nasze drużyny

Trzy drużyny z naszej gminy będą uczestniczyć w rozgrywkach Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec: Belfer Czechowice-Dziedzice, Inny Zespół Czechowice-Dziedzice, Czwórkowicze Zabrzeg.

Do rozgrywek odbywających się na hali sportowej w Pszczynie i Suszcu zgłosiła się rekordowa liczba drużyn, bo aż 30. Zostały rozlosowane 3 grupy po 10 zespołów. Po fazie grupowej drużyny zostaną zakwalifikowane zgodnie z zajętym miejscem w tabeli do poszczególnych lig, czyli pierwszej, drugiej i trzeciej. Tam zagrają już tylko mecze z drużynami, z innych grup.

Mecze rozpoczynają się już 15 listopada. Ostatnia kolejka przewidziana jest końcem marca. Nic tylko pozazdrościć organizatorom projektu. Wszystkie dokonania wspomnianych wcześniej drużyn w lidze oraz składy personalne będą zamieszczane na portalu czecho.pl.

Skład drużyny Belfer Team Czechowice-Dziedzice: Maławy M., Podkański Ł., Zużałek T., Gazda M., Błachut S., Oleksa Ł., Dziech B., Kalinowski P., Żurek Ł, Kudrys W., Słowiaczek M., Mizera B., Anderko Ł., Kolny P.

M.Maławy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.