czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 1 grudnia 2008
  • wyświetleń: 1790

Pokazowy mecz w kajak polo

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Set Kaniów promowali dzisiaj gminę Bestwina, swój klub oraz dyscyplinę, którą uprawiają, bowiem rozegrali na krytej pływalni w Goczałkowicach – Zdroju mecz pokazowy w kajak polo.

Reklama

Pokazowy mecz w kajak polo
fot. gminabestwina.info


Gminę Bestwina, klub Set, historię kajak polo w Kaniowie a przede wszystkim tajniki gry przybliżył licznie zgromadzonym widzom autor niniejszej informacji, pełniący w klubie funkcję wiceprezesa.

Młodzi widzowie, bo głównie na trybunach zasiadali uczniowie, ale również ich rodzice i władze gminy Goczałkowice na czele z wójtem, oklaskiwali każdego zdobytego gola i udaną ewolucję, którymi popisywali się zawodnicy.

Czas i miejsce pokazu nie były przypadkowe, ponieważ w tym dniu odbywały się tam Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu uczniów szkół podstawowych, a uczennicą szkoły w Goczałkowicach, obok której zlokalizowany jest basen i hala sportowa, jest Sandra Pilarz, jedna z zawodniczek UKS Set Kaniów, córka trenerskiej pary.

gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.