czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 grudnia 2008
  • wyświetleń: 1506

Piłkarski turniej o puchar WOŚP

20 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się piłkarski turniej o puchar WOŚP.

Reklama

Celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej, podnoszenie sprawności fizycznej, a przede wszystkim wsparcie finansowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Organizatorami zawodów są: Młodzieżowa Rada Miejska, Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice oraz Szkoła Podstawowa nr 5.

W turnieju mogą uczestniczyć zespoły składające się z maksymalnie 10 osób (5 zawodników w polu, bramkarz i 4 zawodników rezerwowych). Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest uiszczenie opłaty w wysokości 30zł dla drużyn szkolnych (tylko uczniowie na podstawie ważnych legitymacji szkolnych) i 50zł dla pozostałych drużyn. Zebrane środki zostaną przeznaczone na cele związane z Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zgłoszenia do zawodów oraz spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 17 grudnia br. w kawiarni „Watra” na Stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach o godzinie 18:00. Po tym terminie zgłoszenia nie będą już przyjmowane. Z chwilą zgłoszenia należy uiścić opłatę wpisową zgodną z powyższymi ustaleniami.

Podczas spotkania zostaną ustalone zasady i forma rozgrywania zawodów, które są uzależnione od ilości zgłoszonych drużyn. Drużyny, które zajmą I, II, III miejsce otrzymują puchary, wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy. Serdecznie zapraszamy!

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.