czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 23 grudnia 2008
  • wyświetleń: 1597

Turniej o Puchar WOŚP - wyniki

Przedstawiamy wyniki rywalizacji w turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Grupa 1

Valeo-Rapid 1-0; Gąsiorek 1
Utopiła mi się rybka-Lambada 0-2; Damaz 1,Drzewiecki 1
Rapid-Zapałki Team 5-0; Czaja 2,Madejski 1, Mrożek 1, Szędzielarz 1
Valeo-Lambada 0-2; Kozioł 2
Utopiła mi sie rybka-Rapid 2-3; Jastrzębski 2, Szędzielarz 3
Valeo-Zapałki Team 1-0; Stypczyński 1
Rapid-Lambada 3-1; Szędzielarz 3, Drzewiecki 1
Valeo-Utopiła mi sie rybka 2-0; Wolf 2
Lambada-Zapałki Team 4-0; Kozioł 2,Damaz 1, Siedlecki 1
Utopiła mi się rybka-Zapałki Team 3-1; Jastrzębski 3, Litwin 1

Tabela grupy 1

Rapid 4 9 11-4
Lambada 4 9 4-2
Utopiła mi sie rybka 4 3 5-8
Zapałki Team 4 0 1-13

Grupa 2

Triumf-ZSTiL 3-0
Inny Zespół-Czwórkowicze 0-0
Triumf-As Wodna 5-0
ZSTiL - Czwórkowicze 0-2
Inny Zespół-Triumf 1-0
ZSTiL-AS Wodna 0-1
Triumf-Czwórkowicze 0-5
ZSTiL - Inny Zespół 1-4
Czwórkowicze-AS Wodna 6-0
Inny Zespół -As Wodna 4-0

Tabela grupy 2

Czwórkowicze 4 10 13-0
Inny Zespół 4 10 9-1
Triumf 4 6 8-6
AS Wodna 4 3 1-15
ZSTiL 4 0 1-10

Strzelcy:
Truimf: Buchta 4, Bienek 1, Kaplita 1, Moś 1, Hohoł 1
ZSTiL: Gacek 1
Inny Zespół: Maron 2, Mitoraj 2, Sroka 2, Stanoch 1, Kimla 1,Skęczek 1
Czwórkowicze: Hoły 2,Feruga 5, Tekeli 1, Brzeszut 3, Pasz 1, Gamrot 1
AS Wodna: Marszałek 1

Grupa 3

Amatorzy - Czarne koszule 2-1
UMKS 3 - Dobre Chłopaki 0-2
Amatorzy - Belfer Team 0-0
UMKS 3 - Czarne Koszule 3-2
Dobre Chłopaki - Belfer Team 0-2
Amatorzy - UMKS 3 10-0
Dobre Chłopaki - Czarne Koszule 2-1
UMKS 3 - Belfer Team 1-2
Dobre Chłopaki - Amatorzy 1-2
Belfer Team - Czarne Koszule 8-0

Tabela grupy 3
Amatorzy 4 10 14-2
Belfer Team 4 10 12-1
Dobre Chłopaki 4 6 5-5
UMKS 3 4 3 4-16
Czarne Koszule 4 0 4-15

Strzelcy:
Amatorzy: Maśka 2, Grygier 3, Skipioł 1, Siuta 1, Strzemczak 2, Lapczyk 2,
Furczyk 1, Kubański 1, samobójczy gol
Czarne koszule: Klimca 2, Szotek 1, Byrdziak 1
UMKS 3: Adamus 3 + samobójcza bramka
Dobre Chłopaki: Koziołek 1, Łukosz 2, Wronowicz 1, Musiał 1
Belfer Team: Podkański 3, Michalik 3, Anderko 2, Kulig 1, Płonka 1, Mizera 1,
Maławy 1

Grupa 4

Red Devil - Alkoholicy 2-0
Stara Gwardia - Gangsta Dewasta 3-0
Alkoholicy - Gangsta Dewasta 0-2
Stara Gwardia- Red Devil 4-1
Red Devil- Gangdsta Dewasta 1-3
Stara Gwardia - Alkoholicy 5-0

Tabela grupy 4

Stara Gwardia 3 9 12-1
Gangsta Dewasta 3 6 5-4
Red Devil 3 3 4-7
Alkoholicy 3 0 0-9

Strzelcy:
Stara Gwardia: Sztorc T 4, Sztorc G 2, Wierzgoń 2, Śwerkosz 3, Gąsiorek 1
Gangsta Dewasta: Mentel 2, Kapias 1, Klimczak 1, Janowicz 1
Red Devil: Olejak P 2, Siwiur 1, Słowiak 1

Ćwierćfinały
Gangsta Dewasta - Czwórkowicze 3-2 Janowicz 1, Wdowiak 1, Klimczak 1, Rzeszut 1,
Hołyst 1
Belfer Team - Stara Gwardia 2-5 Podkański1, Anderko 1, Sztorc G. 3, Sztorc T. 2
Inny Zespół - Rapid 0-1 Szędzielarz 1
Lambada - Amatorzy 0-1 Maśka 1

Półfinały
Gangdta Dewasta - Stara Gwardia 3-2 Mentel 2, Janowicz 1, Sztorc G. 2
Rapid - Amatorzy 5-3 Biegun 2, Szędzielarz 3, Maśka 1, Siuta 1, Grygier 1

Mecz o 3. miejsce
Stara Gwardia - Amatorzy 4-4 (karne 3-1) Gąsiorek 2, Sztorc G. 1, Sztorc T 1,
Siuta 1, Furczyk 1, Szemczok 1, Skipioł 1

Finał
Gangsta Dewasta-Rapid 0-4 Szędzielarz 2, Czaja 1, Madejski 1

Organizatorzy : Młodzieżowa Rada Miejska, Urząd Miejski Czechowice-Dziedzice, MOSiR, Sztab WOŚP, SP nr 5.

Taurusek / Mariusz Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.