czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 9 stycznia 2009
  • wyświetleń: 1817

Turniej siatkówki o Puchar WOŚP

Turniej odbędzie się 10 stycznia (sobota) na sali gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 4.

Reklama

W turnieju mogą uczestniczyć zespoły składające się z maksymalnie 10. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest uiszczenie opłaty w wysokości 30zł dla drużyn szkolnych (tylko uczniowie na podstawie ważnych legitymacji szkolnych) i 50zł dla pozostałych drużyn. Zebrane środki zostaną przeznaczone na cele związane z Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zgłoszenia do zawodów oraz spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 6 stycznia w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach (na stołówce) o godzinie 17:00. Po tym terminie zgłoszenia nie będą już przyjmowane. Z chwilą zgłoszenia należy uiścić opłatę wpisową zgodną z powyższymi ustaleniami. Podczas spotkania zostaną ustalone zasady i forma rozgrywania zawodów, które są uzależnione od ilości zgłoszonych drużyn. Drużyny, które zajmą I, II, III miejsce otrzymują puchary, wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy.

Celem imprezy jest popularyzacja piłki siatkowej, podnoszenie sprawności fizycznej a przede wszystkim wsparcie finansowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy

Organizatorami zawodów są: Młodzieżowa Rada Miejska, Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice oraz Szkoła Podstawowa nr 4

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.