czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 stycznia 2009
  • wyświetleń: 3256

Rada Miasta zapomniała o piłkarzach

Bardzo liczna grupa „żaków” trenująca od lipca 2008 dzięki współfinansowaniu trenera ze środków MRKSu i UMKSu może zostać rozwiązana. Rada Miasta nie zapewniła środków finansowych na etat dla trenera w nowym roku budżetowym.

Reklama

Władze obu klubów wystosowały pismo do Urzędu Miasta o wyjaśnienia w tym temacie, gdyż wcześniej zostały zapewniane o przyznaniu funduszy na ten cel. Rodzice oraz dzieci zapraszają osoby odpowiedzialne za groźbę zawieszenia tych zajęć, na spotkanie, które odbędzie się po treningu środowym tj. 21.01.2009 o godzinie 18.00 w sali sportowej „Sokół” przy targowisku miejskim.

Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu przy wysokiej frekwencji najmłodszych adeptów piłki nożnej. Ktoś powinien dzieciom i zaproszonym rodzicom wyjaśnić dlaczego miasta nie stać na prowadzenie zajęć w tej grupie wiekowej. Grupa liczy około 25 zaangażowanych dzieciaków. Najmłodszy „żaczek” ma 6 lat.

Mariusz Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.