czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 19 stycznia 2009
  • wyświetleń: 2959

Nowa pływalnia wydarzeniem roku

Rok 2008 obfitował w różnorakie wydarzenia i akcje. Zobaczcie które z nich internauci czecho.pl uznali za najważniejsze, a które odbyły się bez echa.

Reklama

Nowa pływalnia wydarzeniem roku
fot. UM Czechowice-Dziedzice


Jak uznało 39% głosujących w naszej ankiecie, najważniejszym wydarzeniem dla Czechowic było otwarcie nowej pływalni MOSiR przy ul. Legionów. Na drugim miejscu znalazła się Kasia Piłocik i jej występ na Igrzyskach Olimpijskich zdobywając 26% głosów. Na trzecim miejscu uplasowała się zmiana władz klubu MRKS Czechowice z 15% poparcia.

Kolejne miejsca to prywatyzacja Silesii – 7 %, Dni Czechowic i Sport Music Festiwal - 5%. 3 % głosujących uznało, że inne wydarzenie niż te zaproponowane przez nas było najważniejszym wydarzeniem roku. Jako najmniej ważne internauci uznali otwarcie Bielskiego Parku Techniki Lotniczej, remont MDK w Czechowicach, odwołanie zastępcy burmistrza Jacka Puchały – 2%.

Przed nami kolejny rok. Ciekawe co będzie nas ciekawić i czym będziemy żyć w naszym mieście. Jedno jest pewne na pewno poinformujemy was o tym na naszym portalu!

mike / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.