czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 18 lutego 2009
  • wyświetleń: 1488

Liga Futsalu Pszczyna-Suszec 2009

15 lutego rozegrana została czwarta kolejka zarówno pierwszej jak i drugiej Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec 2009.

Reklama

Można postawić pytanie: co LF ma wspólnego z Czechowicami? Odpowiedź jest prosta - z powodu braku profesjonalnie zorganizowanych lig piłkarskich oraz futsalowych w naszym mieście, drużyny czechowickie coraz częściej próbują swych sił w rozgrywkach w pobliskich miejscowościach. Są to zespoły takie jak: Inny Zespół, Belfer Team oraz Czwórkowicze Zabrzeg. Teraz króciutko o tym co się działo na parkiecie.

W pierwszej lidze jak do tej pory dobrze prezentował się zespół Szymona Skęczka - Inny Zespół. W fazie ligowej wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i jeden przegrali. Niestety ta kolejka nie należała do udanych. Wręcz rozczarowali. Może mieć to związek z tym że na boisko nie wybiegł najlepszy zawodnik drużyny – Szędzielarz. Szczególnie było to widać pod bramką rywali, gdyż po prostu niewiele działo się na połowie Dopieralskiego Teamu. Niestety „Inny Zespół” doznał drugiej porażki i spadł w tabeli na 8 miejsce.

DOPIERLASKI TEAM:INNY ZESPÓŁ 7:3 (3:1)
Bramki: Moron G. 8, Kimla K. 28 Skęczek Sz. 40 
Żółta kartka: Moron G. 40

W lidze drugiej ze zmiennym szczęściem poczynają sobie pozostałe dwa zespoły. Belfer Team oraz Czwórkowicze Zabrzeg. Gracze z Zabrzega niestety po czterech kolejkach zamykają tabelę z dorobkiem jedynie 3 punktów. Po obiecującym początku w fazie grupowej teraz prezentują się słabo. Odnoszę wrażenie ze zespół chce już tylko dograć ten sezon. „Belfry” po kolejnym wygranym spotkaniu aktualnie stoją na czele tabeli drugiej ligi. W meczu czwartej kolejki to rywal czechowickiej piątki – Suszec dyktował warunki na boisku, ale nie potrafili udokumentować swojej przewagi w postaci bramek. Zemściło się to w końcówce meczu. Dokładnie 35 sekund przed końcowym gwizdkiem Mizera strzelił zwycięską bramkę.

CZWÓRKOWICZE-THE BLUES 2:7 (0:2)
Bramki: Bralewski M. 33 Doncik M. 36

SUSZEC-BELFER TEAM 3:4 (1:1)
Mizera B. 16, 29, 28, 39


Następna kolejka(22 lutego):
11:00 All Stars – Inny Zespół(hala w Suszcu)
16:00Czwórkowicze – Suszec(hala w Suszcu)
Sew-Met – Belfer Team5:5 (Wynik przepisany z fazy grupowej)

Więcej informacji na temat zmagań czechowickich drużyn w LF i nie tylko można znaleźć na stronie www.posir.pszczyna.pl target=_blank class=dodaj>posir.pszczyna.pl.

pytlal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.