czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 25 lutego 2009
  • wyświetleń: 1125

Piąta kolejka rozgrywek Ligi Futsalu

Niestety 22 lutego nie był dobrym dniem dla naszych piłkarzy halowych. W V kolejce LF oba zespoły z naszego regionu, Czwórkowicze Zabrzeg oraz Inny Zespół odniosły porażkę.

Reklama

W przypadku Innego Zespołu była to dość dotkliwa przegrana bo aż 0:7. Porażka ta przyczyniła się również do spadku w ligowej tabeli na przedostatnie miejsce w I lidze.

Czwórkowicze Zabrzeg w II lidze podejmowali miejscowy zespół z Suszcza. Mimo powrotu do gry podstawowych graczy, pauzujących wcześniej za kartki, spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4. Czwórkowicze nadal zamykają drugoligową tabelę, miejmy nadzieję, że nie na długo. W tej kolejce „pauzował” zespół Belfer Team, gdyż wynik z Sew-Met 5-5 został przepisany z fazy grupowej.

Wyniki:
ALL STARS - INNY ZESPÓŁ7:0 (2:0)
Żółta Kartka:
Skęczek Sz. 40

SUSZEC - CZWÓRKOWICZE4:3 (3:2)
Bramki:
Ciesielczyk Ark. 4, 9
Ciesielczyk Adr. 37

Następna Kolejka:

28 lutego
14:30 Czwórkowicze - ATS Jakub(hala Suszec)
15:20 GKS Futsal - Belfer Team(hala Suszec)

1 marca
16:00 Inny Zespół – Mieszko(hala Suszec)

Ze względu na zainteresowanie ligą Pszczyna-Suszec przez większą liczbę drużyn z naszego miasta, w planach jest poszerzenie owej ligi o Czechowice-Dziedzice. Miejmy nadzieję że organizatorzy LF są w stanie porozumieć się z czechowickim MOSIR-em i zrealizować profesjonalną ligę futsalu w Czechowicach.

Więcej szczegółów na temat zmagań czechowickich drużyn w LF można znaleźć na stronie www.posir.pszczyna.pl/ target=_blank class=dodaj>posir.pszczyna.pl.

pytlal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.