czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 28 lutego 2009
  • wyświetleń: 1601

Czechowiczanie bronią wicemistrzostwa

Belfer Team Czechowice-Dziedzice, czyli nauczyciele wychowania fizycznego z naszego miasta w tamtym roku rozpoczęli swoją przygodę z turniejami piłki nożnej dla pracowników oświaty na zawodach piłkarskich w Tczewie, gdzie zajęli w debiucie drugie miejsce.

Reklama

W tym roku będą osamotnieni w rywalizacji, gdyż nie będzie brał udziału w turnieju zespół z Pszczyny. Nasza drużyna będzie jedyną z naszego województwa. Przybliżony skład zespołu: Mariusz Maławy, Michał Gazda, Łukasz Podkański, Sławomir Błachut, Łukasz Żurek, Wojciech Kudrys, Piotr Kolny, Błażej Dziech.

Mariusz Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.