czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

• 5 marca 2009
  • wyświetleń: 1775

Nasi siatkarze najlepsi w powiecie

Po dwuletniej przerwie siatkarze z Czechowic-Dziedzic znowu są najlepsi w powiecie.

W finałach naszej drużynie przyszło zmierzyć się z zespołami z Bestwiny oraz Szczyrku. Z pierwszy z tych zespołów w zeszłym roku szkolnym Gimnazjum nr 2 przegrało, ale w tym roku nie dali im już żadnych szans, pewnie wygrywając 2:0 (25:9 i 25:14).

Dużo trudniejszym przeciwnikiem okazało się gimnazjum ze Szczyrku. Po zaciętym przegranym przez "dwójkę" secie 27:29 gładko wygrali drugi, do 17. Tie-break to znowu zacięta walka, na szczęście zakończona na korzyść gimnazjalistów z Czechowic do 13.

Zespół z Czechowic to w większości uczniowie klasy drugiej GP 2, którzy, na co dzień grają w Śląskiej Lidze Piłki Siatkowej młodzików. Tam są wśród ośmiu najlepszych drużyn na Śląsku.

Zapraszamy wszystkich w sobotę 7 marca do hali Gimnazjum nr 2 o godzinie 10.00, gdzie nasz zespół zmierzy się z drużynami z Jastrzębia i Będzina.

Skład zespołu: Puda Bartosz, Dzioba Krzysztof, Żoczek Szymon, Kublin Kamil, Adamczyk Marcin,
Zabłocki Kamil, Zagórski Robert, Kisza Jerzy, Zwaliński Przemysław, Szary Kamil. Trenerka: Agata Krywult