Sport

  • 6 marca 2009
  • wyświetleń: 1618

Koniec sezonu łyżwiarskiego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zakończył sezon łyżwiarski na lodowisku. Zmiana pogody sprawiła, że od 6 marca br. lodowisko jest zamknięte. Aktywni czechowiczanie znajdą dla siebie inną rozrywkę – już początkiem kwietnia na miejscu lodowiska zostaną otwarte korty tenisowe.

Przyczyną zamknięcia lodowiska była przede wszystkim pogoda. W związku ze zdecydowanym ociepleniem i symptomami nadchodzącej wiosny, MOSiR zakończył sezon łyżwiarski na lodowisku. Niebawem rozpocznie się demontaż sezonowego lodowiska.

Przez przeszło 3 miesiące, od grudnia 2008 roku można było korzystać z atrakcji miejskiego lodowiska. W okresie ferii zimowych miłośnicy jazdy na łyżwach korzystali raz w tygodniu z bezpłatnych zajęć i zabaw na lodzie pod czujnym okiem instruktora. Zimowe wakacje wypełniły także zawody w jeździe szybkiej na lodzie a zakończyły się balem przebierańców. Łącznie od grudnia do minionej środy na tafli pojawiły się 26 904 osoby.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.