czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 11 marca 2009
  • wyświetleń: 1338

Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej

8 marca w Dzień Kobiet na boisko Gimnazjum nr 2 wybiegli piłkarze halowi. Jednak nie wszyscy, gdyż ekipa z Bielska-Białej Artes nie dotarła na miejsce rozgrywek, chociaż grała najpóźniej. Dzięki temu Garbate Aniołki bez wysiłku zainkasowali trzy punkty. W pozostałych spotkaniach można było zaobserwować bardzo wyrównany poziom.

Bardzo zacięty przebieg miał mecz Valeo z Ferajną. W grze obu drużyn nie brakowało zaangażowania i waleczności. Gdy jednej z ekip udało się trafić do siatki, prawie natychmiast padała bramka wyrównująca. Wynik przez cały mecz oscylował wokół remisu i tak też się zakończył.

Z remisu na pewno ucieszyłaby się Enigma, gdyż podejmowali najlepszą drużynę ligi, która wybiegła na parkiet bez swojego najlepszego strzelca. Ponadto Południowcy nie prezentowali tego dnia najwyższej formy. Gdyby nie fakt, że Enigma grała tylko pięcioma zawodnikami, kto wie jaki byłby wynik końcowy. Mimo starań i bardzo ambitnej gry, Enigma uległa.

Faworytem trzeciego spotkania był team Czwórkowiczów, więc końcowy wynik zapewne ich nie usatysfakcjonował. Dosłownie w ostatniej akcji meczu drużyna z Lotosu wywalczyła jeden punkt. Była to dość kontrowersyjna sytuacja. Sędzia początkowo nie uznał bramki gdyż dostrzegł bezpośredni strzał z autu. Po protestach i konsultacji z sędzią stolikowym, który widział całą tą sytuację okazało się że gol padł po strzale głową więc został uznany jako prawidłowy. To oburzyło drużynę przeciwną która w dość agresywny sposób zaczęła kłócić się z sędzią głównym, który bez wahania wyciągnął czerwony kartonik, a następnie zakończył mecz.

Wyniki:
VALEO-FERAJNA - 3:3(1:1)
POŁUDNIOWCY-ENIGMA - 7:3(2:1)
CZWÓRKOWICZE-LOTOS ASFALT - 2:2(1:0)
GARBATE ANIOŁKI- ARTES – 3:0(walkower)

Pauzował zespół: Benio Team

Tabela po trzech kolejkach:

pless.home.pl/foto/news/halpn_tabela_3kolejka.jpg>

Następna kolejka:

14 marca
09.00-09.45: FERAJNA-POŁUDNIOWCY
09.55-10.40: ENIGMA-CZWÓRKOWICZE
10.50-11.35: LOTOS ASFALT-GARBATE ANIOŁKI
11.45-12.25: ARTES-BENIO TEAM
Serdecznie zapraszamy!!!

pytlal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.