czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 31 marca 2009
  • wyświetleń: 1745

Turniej darta o Puchar Dyrektora Ambry

28 marca odbył sie drugi z cyklu 8 turniejów o Mistrzostwo Czechowic Dziedzic w Darta. Tym razem uczestnicy rywalizowali o Puchar dyrektora ambry. Na turnieju, tak jak za pierwszym razem nie brakowało emocji i wyrównanych pojedynków.

Turniej darta o Puchar Dyrektora Ambry
fot. taurus / klub czecho.pl


Podczas tych zawodów organizatorzy zmienili formułę rozgrywania turnieju. Zasadniczą zmianą była zmiana systemu pucharowego na system brazylijski, polegająca na tym, że zawodnik po przegraniu pierwszego pojedynku wciąż liczył sie w grze i mógł jeszcze walczyć o 3 miejsce. Zmienił się również sposób przyznawania punktów i to były chyba najistotniejsze zmiany, które decydowały o końcowych rozstrzygnięciach. W meczu o trzecie miejsce spotkali się Dominik Hulbój i Bartek Obracaj. Po zaciętym pojedynku lepszy ten pierwszy.

W finale spotkali się Mariusz Sajdok i Łukasz Alefirowicz. Zwycięzcą turnieju o puchar dyrektora Ambry po emocjonującym pojedynku został Mariusz Sajdok. Najlepsi zawodnicy otrzymal i statuetki ufundowane przez Graftech oraz zestaw kosmetyków od głównego sponsora firmy Ambra. Pozostałe nagrody w postaci karnetów na basen i kręgle zasponsorowały MOSiR oraz kręgielnia Wodnik. Dodatkowo wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju dostali upominki od firmy Ambra. Następny turniej odbędzie się 18 kwietnia. Zawodnicy będą walczyć o puchar Vita Life.

Więcej szczegółów wkrótce oraz na stronie www.dart.marmus.pl target=_blank class=dodaj>www.dart.marmus.pl.

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.