czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 20 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 10197

Skandal na meczu w Bestwince

Z meczu derbowego pomiędzy KS Bestwinka a LKS Przełom Kaniów nie będzie filmików przedstawiających zdobyte przez zawodników bramki, bo to chyba nikogo nie interesuje - czytamy na portalu gminabestwina.info. Nie podam nawet wyniku meczu, bo to chyba też mało ważna sprawa. Ważniejsza dla grupy wyrostków mieniących się kibicami jest zadyma.

Należy się tylko zastanowić, czy większości kibiców zależy na takim akurat widowisku? Należy również przemyśleć, czy 100 tysięcy złotych z budżetu gminy przeznaczone na szkolenie dzieci i młodzieży powinno służyć organizacji burd i bijatyk na boiskach, które również są własnością gminy?

Czy zależy nam na tym, aby na mecze przychodziła banda rozwydrzonych pseudokibiców, czy też boisko powinno być miejscem, gdzie całe rodziny mogą sobie obejrzeć rywalizację dwóch drużyn? Która matka, która kobieta wybierze się z dzieckiem na takie widowisko, jakie miało miejsce 19 kwietnia?

Czy mecze derbowe będą wyzwalać tylko agresję? A może należy je w takim układzie rozgrywać bez kibiców? Czy najbliższy mecz pomiędzy Kaniowem a Bestwiną będzie wydarzeniem sportowym, czy też kolejnym wydarzeniem nadającym się do kroniki policyjnej, a nie sportowej?

gminabestwina.info target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.