czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 maja 2009
  • wyświetleń: 699

Kolejne turnieje żaków

W poniedziałek 11 maja na boisku Podbeskidzia w Komorowicach odbył się ostatni turniej I rundy rozgrywek żaków BOZPN.

Kolejne turnieje żaków


Nasi piłkarze po raz trzeci wygrali swoje mecze. W pierwszym spotkaniu pokonali w stosunku 5 : 2 gospodarzy. Na listę strzelców w naszej drużynie wpisali się: Rataj 2, Wróbel, Gajda, bramka samobójcza. W spotkaniu z Przełomem Kaniów nasza linia defensywna zagrała na zero z tyłu, a dzięki skutecznej grze w ataku nasi piłkarze zdobyli 6 bramek (Rataj 2, Gajda 2, Kopeć 2). W przyszłym tygodniu rozpoczyna się runda rewanżowa, gdzie ponownie każda z trzech drużyn naszej grupy będzie gospodarzem turnieju.

Niestety nie tak dobrze spisali się nasi chłopcy w rozgrywkach Powiatowej Ligi Żaków. Na boisku w Dankowicach przegrywając aż trzy mecze. Dość pechowo bo w każdym z tych spotkań gonili wynik, jednak po trzech potyczkach nie powiększyli swojego dorobku punktowego. Mecz z Dankowicami 1 : 2 (Kopeć), z GOSiRem Wilkowice 1 : 2 (Furczyk), z CSW Kozy 2 : 3 (Gajda, Kopeć). Na otarcie łez w ostatnim spotkaniu wygrali z Pionierem Pisarzowice 4 : 2 (Furczyk 2, Wadych, Chrobak). Na dwa turnieje przed zakończeniem ligi żaki tracą 6 punktów do drugiego miejsca. W wyniku słabego występu szanse na dogonienie lidera z Dankowic bardzo zmalały.

Mariusz Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.