czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 28 maja 2009
  • wyświetleń: 1683

Udany start sezonu UKS Set Kaniów

Kaniowscy kajak-poliści z UKS Set rozpoczęli już starty w turniejach. Najpierw jednakże wzięli udział w konsultacjach, czyli eliminacjach do kadry narodowej, które miały miejsce w dniach od 1 do 3 maja i wielu z nich pomyślnie przez nie przebrnęło.

Udany start sezonu UKS Set Kaniów
Arkadiusz Pilarz na turnieju w Pradze
fot. danielek2002 / klub czecho.pl


23 i 24 maja w Pradze odbył się Międzynarodowy Turniej Kajak-polo. UKS ”SET” Kaniów uczestniczył w zawodach wystawiając trzy klubowe drużyny. Specyfiką turnieju w Pradze jest to, że bez względu na wiek i płeć zawodników wszyscy startują w jednej kategorii Open. Tak więc dziewczęta i kobiety rywalizują z mężczyznami, młodzicy i juniorzy muszą mierzyć się z seniorami. Turniej wygrała jedna z drużyn UKS Set Kaniów, a biorąc pod uwagę wspomnianą specyfikę turnieju, również pozostałe drużyny zajęły przyzwoite miejsca.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn z Polski, Czech, Austrii, Niemiec oraz Węgier (zdjęcia z turnieju na stronie www.kajakpolo.pl).

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Łukasz Pilarz, Paweł Michalec, Bartek Dawidek, Krystian Dudzik, Krzysztof Schiller, Łukasz Pacyga. VII miejsce wywalczyli: Arkadiusz Pilarz, Marcin Błaszcz, Jakub Kawalec, Adrian Sobecki, Michał Banasiewicz (juniorzy młodsi) X miejsce: Marzena Wala, Kamila Bujnicka, Konrad Łukowicz, Mateusz Łukowicz, Klaudiusz Dudzik (dziewczyny + junior +junior młodszy + młodzik).

danielek2002 / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.