czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 6 czerwca 2009
  • wyświetleń: 3085

Nasz pływak z 3 złotymi medalami!

W dniach od 27 do 31 maja odbyły się w Berlinie Otwarte Mistrzostwa Niemiec. Startowali zawodnicy z 70 państw. Wśród zawodników, którzy reprezentowali Polskę znalazł się Czechowiczanin Marcin Ryszka.

Reklama

Nasz pływak z 3 złotymi medalami!
Marcin ze zdobytymi medalami


Marcin wśród zawodników niewidomych na tych zawodach zdobył: pierwsze miejsce i złoty medal na 100 m. stylem klasycznym, pierwsze miejsce i złoty medal na 200 m. stylem zmiennym oraz pierwsze miejsce i złoty medal na 50 m. stylem dowolnym.

Co więcej, na dystansach 200 metrów stylem dowolnym oraz 50 metrów stylem klasycznym Marcin uplasował się na drugich lokatach i srebrny medal.

Takie zawody to doskonała okazja do sprawdzenia swojej formy przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się w Islandii w październiku tego roku. Teraz Marcinowi pozostało jedynie mocno trenować, żeby w Reykiawiku spisać się tak samo dobrze. Trzymamy kciuki!

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.