Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 10 września 2002
  • wyświetleń: 1596

Dni Czechowic-Dziedzic na sportowo

Sobota 31.08.02

Dni Czechowic- Dziedzic to nie tylko koncerty ale i sport.
Oprócz uczestniczenia w świetnej imprezie można się było również wykazać swoją sprawnością fizyczną, w różnego rodzaju zawodach lekkoatletycznych. Uczestnikami mogły być także osoby niepełnosprawne, a to za sprawą integracyjnych zawodów w ramach Memoriału Mariusza Mleczki.
Każdy więc mógł pokazać na co go stać.
W programie był również Rowerowy Rajd Rodzinny- jednym słowem Tour de Czechowice- Dziedzice 2002 :)

Poniżej umieszczamy wyniki potwierdzające wzrastającą formę sportową czechowiczan i dziedziczan ;-)

VI Memoriał Mariusza Mleczki
Integracyjne zawody sportowe w lekkiej atletyce dla niepełnosprawnych.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Kategoria: kobiety
F-39 - Napoles Kamila
F-40 - Stachnik Marzena

Kategoria: mężczyźni
F – 45 - Pruszyński Krzysztof
F – 44 - Filipek Mieczysław i Hańderek Stanisław
F – 37 - Adamus Józef
F – 42 - Beczała Władysław
F – 35 - Wisiński Eugeniusz i Mędrala Dominik
F – 40 - Briss Władysław
F – 43 - Cendrowski Andrzej i Piwowarczyk Kazimierz

Bieg drużynowy kobiet i mężczyzn na 1 milę

Indywidualnie zwyciężyli:
Kobiety - Markiel Natalia - MOSiR Cz – Dz 6’10,12 sek.
Mężczyźni – Mrówka Marcin – MOSiR Cz – Dz 4’56,54 sek.

Drużynowo zwyciężył MOSiR Cz – Dz 61 pkt przed KS „BIEGACZ”
Łaziska 56 pkt (Startowało 40 zawodniczek i zawodników)

Turniej piłki nożnej pracowników samorządowych:

1. Bielsko – Biała 6 pkt bramki 8:4
2. Powiat bielski 3 pkt bramki 8:7
3. Czechowice – Dziedzice 0 pkt bramki 4:9

Zawody Pływackie:

- Szkoły podstawowe 25 m styl dowolny 1. Dziadkowiec Julia 21,12 sek.
- Kobiety 50 m styl dowolny 1. Kajda Maria 49,72 sek.
- Mężczyźni 50 m styl dowolny 1. Trojanowski Marcin 31,18 sek.
- Inaczej sprawni 25 m styl dowolny 1. Adamus Józef 34,41 sek.

Startowało 38 osób


Niedziela 01. 09. 2002r.

IX Rodzinny rajd rowery (startowało 700 osób)

- Najstarszy uczestnik Migdał Maksymilian
- Najmłodszy uczestnik Chodań Patryk
- Najliczniejsza rodzina Państwo Gogol 16 osób.

W grach, zabawach najlepsi okazali się:
Zmełty Darek
Drobik Dorota

W zawodach pływackich na 50 m
Kobiety: Ram Zofia
Mężczyźni: Adamus Jakub

Turniej koszykówki ulicznej

- Dzieci i młodzież (szkoły podstawowe + gimnazjum) (3 zespoły)
1. Awangarda ( J. Machalica, A. Gach, Urbańczyk, Chmiel)

- Kategoria open (startowało 14 zespołów)
1. Jabcokowe Menty ( Ligęska, Fabrowicz, Mądry, Szybowicz)
2. Yno ( Wituła, Kobiela, Kołowski, Dąbrowski)
3. Beton ( Cholewa, Matlak, Wójcik, Cholewa)

Turniej piłki nożnej dla dorosłych (12 drużyn)

Rozgrywki odbywały się od 08. 08. 2002r.
Razem 34 mecze

1. Południowcy
2. Północ
3. Tornado
4. Chłopaki

Turniej judo dla dzieci

W swoich kategoriach zwyciężyli:
Pajączkowski Sebastian
Drogowski Artur
Hulalka Mateusz
Błotko Dorian
Dziadek Michał
Partyka Marcin

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.