Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 27 czerwca 2009
  • wyświetleń: 1459

IV liga: Harmonogram spotkań MRKS

Poznaliśmy już terminarz spotkań śląskiej IV ligi. W II grupie zagra czechowicki klub MRKS.

MRKS, który jest beniaminkiem rozpocznie sezon w drugim weekendzie sierpnia. Pierwszym rywalem piłkarzy z Czechowic-Dziedzic będzie Unia Racibórz, która w minionym sezonie broniła się przed spadkiem.

Harmonogram spotkań:

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

KS Żory - Concordia Knurów
Polonia Łaziska Górne - Przyszłość Rogów
Zapora Porąbka - Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Polonia Marklowice - GTS Bojszowy
Górnik Pszów - LKS Czaniec
Rekord Bielsko-Biała - AKS Mikołów
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Grunwald Ruda Śląska

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Concordia Knurów - Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów - GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
LKS Czaniec - Rekord Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - Górnik Pszów
MRKS Czechowice-Dziedzice - Polonia Marklowice
Gwarek Ornontowice - Unia Racibórz
Przyszłość Rogów - Zapora Porąbka
KS Żory - Polonia Łaziska Górne

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Polonia Łaziska Górne - Concordia Knurów
Zapora Porąbka - KS Żory
Unia Racibórz - Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice - Gwarek Ornontowice
Górnik Pszów - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rekord Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - LKS Czaniec
Grunwald Ruda Śląska - AKS Mikołów

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Concordia Knurów - AKS Mikołów
LKS Czaniec - Grunwald Ruda Śląska
GTS Bojszowy - GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
MRKS Czechowice-Dziedzice - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Ornontowice - Górnik Pszów
Przyszłość Rogów - Polonia Marklowice
KS Żory - Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne - Zapora Porąbka

Kolejka 5 - 5-6 września

Zapora Porąbka - Concordia Knurów
Unia Racibórz - Polonia Łaziska Górne
Polonia Marklowice - KS Żory
Górnik Pszów - Przyszłość Rogów
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Ornontowice
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - MRKS Czechowice-Dziedzice
Grunwald Ruda Śląska - GTS Bojszowy
AKS Mikołów - LKS Czaniec

Kolejka 6 - 12-13 września

Concordia Knurów - LKS Czaniec
GTS Bojszowy - AKS Mikołów
MRKS Czechowice-Dziedzice - Grunwald Ruda Śląska
Gwarek Ornontowice - GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Przyszłość Rogów - Rekord Bielsko-Biała
KS Żory - Górnik Pszów
Polonia Łaziska Górne - Polonia Marklowice
Zapora Porąbka - Unia Racibórz

Kolejka 7 - 19-20 września

Unia Racibórz - Concordia Knurów
Polonia Marklowice - Zapora Porąbka
Górnik Pszów - Polonia Łaziska Górne
Rekord Bielsko-Biała - KS Żory
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Przyszłość Rogów
Grunwald Ruda Śląska - Gwarek Ornontowice
AKS Mikołów - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Czaniec - GTS Bojszowy

Kolejka 8 - 26-27 września

Concordia Knurów - GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów
Przyszłość Rogów - Grunwald Ruda Śląska
KS Żory - GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Polonia Łaziska Górne - Rekord Bielsko-Biała
Zapora Porąbka - Górnik Pszów
Unia Racibórz - Polonia Marklowice

Kolejka 9 - 2-3 października

Polonia Marklowice - Concordia Knurów
Górnik Pszów - Unia Racibórz
Rekord Bielsko-Biała - Zapora Porąbka
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Polonia Łaziska Górne
Grunwald Ruda Śląska - KS Żory
AKS Mikołów - Przyszłość Rogów
LKS Czaniec - Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy - MRKS Czechowice-Dziedzice

Kolejka 10 - 9-10 października

Concordia Knurów - MRKS Czechowice-Dziedzice
Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy
Przyszłość Rogów - LKS Czaniec
KS Żory - AKS Mikołów
Polonia Łaziska Górne - Grunwald Ruda Śląska
Zapora Porąbka - GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Marklowice - Górnik Pszów

Kolejka 11 - 16-17 października

Górnik Pszów - Concordia Knurów
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Marklowice
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Unia Racibórz
Grunwald Ruda Śląska - Zapora Porąbka
AKS Mikołów - Polonia Łaziska Górne
LKS Czaniec - KS Żory
GTS Bojszowy - Przyszłość Rogów
MRKS Czechowice-Dziedzice - Gwarek Ornontowice

Kolejka 12 - 23-24 października

Concordia Knurów - Gwarek Ornontowice
Przyszłość Rogów - MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Żory - GTS Bojszowy
Polonia Łaziska Górne - LKS Czaniec
Zapora Porąbka - AKS Mikołów
Unia Racibórz - Grunwald Ruda Śląska
Polonia Marklowice - GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Pszów - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 13 - 30-31 października

Rekord Bielsko-Biała - Concordia Knurów
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik Pszów
Grunwald Ruda Śląska - Polonia Marklowice
AKS Mikołów - Unia Racibórz
LKS Czaniec - Zapora Porąbka
GTS Bojszowy - Polonia Łaziska Górne
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Żory
Gwarek Ornontowice - Przyszłość Rogów

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Concordia Knurów - Przyszłość Rogów
KS Żory - Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne - MRKS Czechowice-Dziedzice
Zapora Porąbka - GTS Bojszowy
Unia Racibórz - LKS Czaniec
Polonia Marklowice - AKS Mikołów
Górnik Pszów - Grunwald Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała - GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 15 - 11 listopada

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Concordia Knurów
Grunwald Ruda Śląska - Rekord Bielsko-Biała
AKS Mikołów - Górnik Pszów
LKS Czaniec - Polonia Marklowice
GTS Bojszowy - Unia Racibórz
MRKS Czechowice-Dziedzice - Zapora Porąbka
Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne
Przyszłość Rogów - KS Żory

aka / czecho.pl

Źródło: 90minut.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.