Sport

  • 14 sierpnia 2009
  • wyświetleń: 1454

Zapisy do amatorskiej ligi piłkarskiej

Zapraszam wszystkich miłośników piłki nożnej w amatorskim wydaniu do uczestnictwa Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej w sezonie 2009/2010. Już dziś organizatorzy czekają na zapisy, a zgłoszenia potrwają do 16 sierpnia.

Liga będzie się odbywała na boisku ze sztuczną trawą „Orlik” przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie w weekendy w godzinach popołudniowych. Start nowej edycji ligi przewidziany jest na koniec sierpnia. Rozgrywki są bardzo profesjonalnie zorganizowane o czym mogła się przekonać jedyna drużyna z naszego regionu grająca w poprzednim sezonie w starej formule „Zielarze”.

Do poprzedniego sezonu amatorskie rozgrywki w Pszczynie odbywały się w dwóch odrębnych ligach na asfalcie i trawie. W nowym sezonie drużyny będą rywalizowały w jednej lidze podzielonej na dwa stopnie rozgrywkowe I i II liga. Wszystkie nowe drużyny rozpoczną rozgrywki w drugiej lidze.

Zaletą ligi jest (nie tylko z nazwy) faktyczny udział tylko zawodników niezrzeszonych. Rozgrywki podobnie jak inne profesjonalne ligi nie kończą się jesienią. Po przerwie zimowej, wiosną rozgrywana jest runda rewanżowa.

Już dziś zapraszamy drużyny do zgłaszania się do zreformowanej Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby zgłoszeń dokonywać drogą mailową.

Na adres: sport@posir.pszczyna.pl należy przesłać informację, która zawierać będzie:

1. Nazwę drużyny
2. Miejscowość, z której jest zgłaszana drużyna
3. Imię i nazwisko osoby kontaktowej
4. Nr telefonu kontaktowego

W tytule maila prosimy wpisać: „Zgłoszenie do ligi piłkarskiej”. W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 501 582 591.

W związku z tak dużymi zmianami przed startem ligi około 20 sierpnia odbędzie się spotkanie organizacyjne, na które już dziś zapraszamy przedstawicieli wszystkich drużyn. Wówczas ogłoszony będzie ostateczny podział na dwie klasy rozgrywkowe oraz przedstawione i omówione zostaną wszelkie nowości regulaminowe.

POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.