czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 26 lipca 2009
  • wyświetleń: 2448

Debiut żaków w nowym sezonie

W sobotę 25 lipca na boisku w Goczałkowicach rozegrano turniej piłkarski najmłodszej grupy rozgrywkowej. Rywalizowali ze sobą piłkarze z rocznika 2000 i młodsi.

Debiut żaków w nowym sezonie


Do zmagań przystąpiły cztery drużyny: LKS Goczałkowice, MRKS/UMKS Czechowice-Dziedzice, Czapla Kryry oraz Chrzciciel Tychy. Zawodnicy z Czechowic w pierwszym meczu pokonali Czaple Kryry 3:0 po dwóch bramkach Jakuba Wojtyły i jednej Jakuba Kasprzyka. Drugie spotkanie z gospodarzami zakończyło się również zwycięstwem tym razem w stosunku 2:0, a dwie bramki w tym meczu zdobył Piotr Strączek. Niestety złe warunki atmosferyczne uniemożliwiły rozegranie wszystkich spotkań. Turniej został przerwany z powodu intensywnych opadów deszczu.

Każda z drużyn rozegrała dwa spotkania i na tej podstawie sporządzono tabelę końcową.
I miejsce – MRKS/UMKS Czechowice-Dziedzice
II miejsce – Chrzciciel Tychy
III miejsce – LKS Goczałkowice
IV miejsce – Czapla Kryry.

Skład zwycięskiej drużyny: J. Kasprzyk, J. Wojtyła, P. Strączek, B. Ciesielczyk, A. Skrybański, S. Nowak, G. Abramek, K.Burian, A. Granatowski, M. Wieczorek.

Zapraszamy wszystkich chętnych z rocznika 1999 i młodszych na treningi w okresie wakacji letnich w poniedziałki, środy i piątki na godzinę 9.00 na stadion MOSiRu w Czechowicach. Po treningu zawodnicy mają zajęcia na basenie.

Mariusz Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.