czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 1 września 2009
  • wyświetleń: 4319

Nauka pływania w Czechowicach

Artykuł sponsorowany:

Szkółka pływacka DJ SPORT, która prowadzi zajęcia na basenie w Czechowicach zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2009/2010. Rozpoczynamy już 1 września 2009 r. (wtorek). Zajęcia prowadzone są we wtorki i piątki.

Nauka pływania w Czechowicach


W związku z dużym zainteresowaniem nauką i doskonaleniem pływania postanowiliśmy stworzyć nowe grupy dla młodszych i starszych pływaków. Zajęcia prowadzimy w małych grupkach ćwiczebnych co według nas jest podstawą przy nauce pływania. Dzięki temu możemy dokładniej poznać naszych pływaków i ich możliwości, a co za tym idzie nasze pociechy szybciej opanują prawidłową technikę pływacką. Pomagamy również w przygotowaniu do kursów ratowników WOPR oraz testów sprawnościowych na wyższe uczelnie. Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra instruktorów i ratowników WOPR

Jeśli masz ochotę uczyć się pływać, przełamywać lęki i swoje słabości a jednocześnie dobrze się bawić dołącz do nas.

Pierwsze zajęcia GRATIS – przyjdź, sprawdź, oceń i zdecyduj – ZAPRASZAMY.

Ponadto w okresie zimowym prowadzimy szkolenia z nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Więcej informacji na stronie www.yoursport.pl target=_blank class=dodaj>www.yoursport.pl.

pless.home.pl/foto/news/djsport_logo.jpg align=right>Dominik Jodłowiec 0888090099
Grygier Michał 0502391419
naukaplywania@go2.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.