czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 6 września 2009
  • wyświetleń: 1124

MRKS zremisował z Unią Rędziny

Remisem 2:2 (2:1) zakończyło się rozegrane w Kłomnicach spotkanie piątej kolejki pomiędzy Unią Rędziny, a MRKS-em Czechowice-Dziedzice. Dwa razy czechowickiego bramkarza pokonał Artur Pidzik, natomiast gole dla naszej drużyny zdobyli Damian Szczęsny i Grzegorz Sztorc.

Reklama

Podobnie jak w poprzednim meczu ligowym z Rekordem, tak i dzisiaj piłkarze MRKS źle rozpoczęli pojedynek i znów po nieco ponad pół godzinie gry, zmuszeni byli odrabiać dwubramkową stratę. Tym razem czechowiczanom nie udało się odnieść zwycięstwa, lecz doprowadzić do wyrównania, które pozwoliło dopisać do dorobku naszej drużyny pierwszy punkt, wywalczony na boisku przeciwnika.

Więcej w serwisie www.mrks.czechowice.pl/news.php?readmore=453 target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.