czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

• 5 października 2009
  • wyświetleń: 1136

Przegrana MRKS w fatalnym stylu

Czechowiccy piłkarze niemile będą wspominać dzisiejsze spotkanie w Bojszowach, w którym po bardzo słabej grze przegrali z tamtejszym GTS-em 0:2 (0:0). Bramki dla gospodarzy zdobyli w 50. minucie Wojciech Myszor (głową) i w 83. minucie Adam Maślorz.

MRKS wybierał się dziś do Bojszów z nadzieją na zdobycie kolejnych, wyjazdowych punktów. Niestety w sobotnie popołudnie nasi piłkarze nie byli najlepiej dysponowani i szczególnie słaba postawa w drugiej połowie zdecydowała o porażce z niżej notowanym przeciwnikiem.