czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 9 października 2009
  • wyświetleń: 809

Piłkarze MRKS jadą do Knurowa

W najbliższą sobotę o godzinie 16.00 piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice staną przed szansą rehabilitacji za ostatnie dwie porażki ligowe. Podopieczni Ryszarda Kłuska wybierają się do Knurowa na spotkanie z miejscową Concordią, która w tym sezonie nie odczuła jeszcze smaku zwycięstwa i z dorobkiem zaledwie czterech punktów zamyka ligową stawkę.

Reklama

W ostatnich kilkunastu sezonach, obu ekipom nie dane było rywalizować ze sobą w rozgrywkach ligowych. Czechowiczanie „wędrowali” pomiędzy klasą okręgową a IV ligą, z kolei Concordia wydaje się być jeszcze bardziej chimerycznym zespołem, gdyż najpierw w przeciągu dwóch lat zanotowała spadek z III ligi do „okręgówki”, by po czteroletnim pobycie na tym szczeblu znów wrócić na czwartoligowy front, gdzie rok temu występowała w roli beniaminka i uplasowała się na ósmej pozycji w tabeli.

Więcej czytaj w serwisie www.mrks.czechowice.pl/news.php?readmore=471 target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.