czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 października 2009
  • wyświetleń: 1469

LF: Pora przenieść się na hale

Wielkimi krokami nadchodzi zima. Coraz krótsze dni i coraz chłodniejsze wieczory to sygnał, że najwyższa pora pomału przenosić się z graniem pod dach. Podobnie jak miało to miejsce w roku poprzednim także i teraz zapraszamy sympatyków piłki nożnej halowej do zapisów do Amatorskiej Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec.

Reklama

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekracji w Pszczynie oraz Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu zachęcają wszystkich sympatyków futbolu w odmianie halowej do udziału w kolejnej edycji ligi.

Kontytuując poprzednie edycje i mając na celu stałe podnoszenie się poziomu futsalu w okolicy planujemy w tym sezonie wystartować z rozgrywkami z podziałem na trzy klasy rozgrywkowe. Wszystko zależy naturalnie od ilości zgłoszonych drużyn, ale mamy nadzieję, że ekipy które bawiły się z nami w latach poprzednich będą także i teraz.
Debiutanci wystartowaliby natomiast od najniższej ligi.

Prosimy zatem, aby wszystkie drużyny, które uczestniczyły w rozgrywkach w sezonie 2008/2009 i nadal chcą grać w LF Pszczyna-Suszec aby wysłały maila z potwierdzeniem udziału w rozgrywkach w nowym sezonie.
Czekamy także na chętnych nowicjuszy, którzy pragną spróbować swoich sił w ligowej rywalizacji.

Prawidłowe zgłoszenie/potwierdzenie udziału powinno zawierać:
- nazwę drużyny (jeśli drużyna, która uczestniczyła już w lidze i chcę grać teraz pod nową nazwą to prosimy o podanie także starej nazwy),
- miejscowość, w której znajduje się siedziba drużyny
- osobę kontaktową
- telefon kontaktowy.

Na zgłoszenia do rozgrywek czekamy pod adresem: sport@posir.pszczyna.pl do poniedziałku 2 listopada. Prosimy w tytule wpisać „Zgłoszenie do ligi futsalu”.
(będziemy w miarę możliwości na bieżąco informować o otrzymanych zgłoszeniach)

Już dziś zapraszamy także przedstawicieli wszystkich drużyn na spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 4 listopada na hali w Pszczynie.

Pierwsza ligowa kolejka planowana jest już na 11 listopada!

Liga w sezonie 2009/2010 rozgrywana będzie tak jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie na dwóch halach: w Suszcu i w Pszczynie.
Szczegóły rozgrywek i system rozgrywania ligi będą znane po zakończeniu zgłoszeń.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 501 582 591.

ZAPRASZAMY!

POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.