czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 23 października 2009
  • wyświetleń: 1218

Zgoda na handel w rejonie cmentarzy

Na terenie gminy Czechowice-Dziedzice w dniach od 29 października do 5 listopada dopuszcza się w rejonie cmentarzy handel targowiskowy artykułami związanymi z dniem Wszystkich Świętych.

Z tytułu prowadzenia handlu, pobierana będzie opłata targowa zgodnie z Uchwałą Nr XXVI/242/08 Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach z dnia 28 października 2008 roku w sprawie ustalenia dziennych stawek opłaty targowej oraz sposobu jej poboru na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice.

Za pobieranie opłaty targowej odpowiedzialny jest inkasent tj.: w dniach 27 - 31 października br. - Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Ludowy Klub Sportowy Ligota "Centrum" z siedzibą w Ligocie przy ul. Wapienickiej, w dniach 1 - 5 listopada br. - Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy Judo z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 145.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.