czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 9 listopada 2009
  • wyświetleń: 3055

Czechowicka Liga Futsalu – zapisy

Zapraszamy wszystkich sympatyków futbolu do zgłaszania się do pierwszej edycji Czechowickiej Ligi Futsalu, która odbędzie się w Sp. nr 5 im. Mikołaja Kopernika na ul. Klasztornej 21 w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Wstępne wpisowe wynosi 200 złotych, ale może ulec zmianie. Wpisowe uzależnione jest to od ilości zgłoszonych drużyn. Rozgrywki ruszą tuż po spotkaniu organizacyjnym. Liga odbywałaby się w każdą niedzielę w godzinach porannych (od 9.00 do 14.00). Prosimy, aby zgłoszeń dokonywać drogą mailową: grzegorzrapacz@wp.pl. Zgłaszając drużynę należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana i telefon kontaktowy.

Drużyny można zgłaszać do 12 listopada. Po dacie tej zostanie wyznaczony termin spotkania organizacyjnego, gdzie zostaną omówione wszystkie najważniejsze aspekty ligi. Obecność na spotkaniu będzie obowiązkowe. Wystarczy obecność kapitana lub przedstawiciela drużyny.

W przypadku dużego zainteresowania, zostanie rozegrana tylko jedna runda systemem, "każdy z każdym". Jeśli będzie nieco mniejsze zainteresowanie przewidziana jest dodatkowa runda rewanżowa.

Chcielibyśmy również prosić o zapoznanie się z regulaminem rozgrywek, który możecie znaleźć na stronie internetowej http://czechowicelf.w.of.pl/regulamin.htm target=_blank class=dodaj>czechowicelf.w.of.pl

Z poważaniem
TKKF

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.