czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 listopada 2009
  • wyświetleń: 2171

Srebrna i brązowa sztafeta z Czechowic

W Rudzie Śląskiej rozegrano finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. Czechowice-Dziedzice reprezentowały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz zespół chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2. Występ naszej reprezentacji zakończył się wielkim sukcesem. Po raz pierwszy w historii finałów na tym szczeblu udało się zdobyć dwa medale.

Reklama

W rywalizacji dziewcząt zawodniczki z SP nr 3 pod opieką Urszuli Zięby i Damiana Żelaznego wybiegały drugie miejsce. Wystąpiły w składzie: Marianna Świętek, Sandra Janosz, Karolina Gąsior, Oliwia Kwaśniak, Karolina Głupczyk, Paulina Kozioł i Weronika Paszek.

Na trzecim miejscu uplasowali się biegacze z SP nr 2. Zespół chłopców wystąpił w składzie: Filip Grygirczyk, Mateusz Banach, Michał Wójcik, Maksymilian Praciak, Mateusz Borgieł, Jakub Marek, Tomasz Polczyk. Zespołem opiekowali się: Dariusz Janko, Urszula Błachut oraz Artur Włoszek.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.