czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 14 listopada 2009
  • wyświetleń: 3125

Czechowicka Liga Futsalu – spotkanie

Zapraszamy kapitanów lub wyznaczonych przez zespoły przedstawicieli na spotkanie organizacyjne pierwszej edycji Czechowickiej Ligi Futsalu, która odbędzie 17 listopada o godzinie 17.00 w Sp. nr 5 im. Mikołaja Kopernika na ul. Klasztornej 21 w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa - nie stawienie się na spotkaniu będzie równoznaczne z wycofaniem się z rozgrywek danej drużyny. Rozgrywki ruszą tuż po spotkaniu organizacyjnym tj. najbliższa niedziela. Liga odbywałaby się w godzinach porannych (od 9.00 do 14.00).

Chcielibyśmy również wspomnieć, że przedłużyliśmy termin zapisywania drużyn do 16 listopada. Prosimy, aby zgłoszeń dokonywać drogą mailową: grzegorzrapacz@wp.pl. Zgłaszając drużynę należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana, telefon kontaktowy.

Chcielibyśmy również prosić o zapoznanie się z regulaminem rozgrywek, który możecie znaleźć na stronie internetowej http://czechowicelf.w.of.pl/regulamin.htm target=_blank class=dodaj>czechowicelf.w.of.pl.

TKKF

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.