czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 9 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1084

Vita Life Dart Championship

W dniu 5 grudnia na kręgielni "Wodnik" odbył się pierwszy turniej darta z cyklu Vita Life Dart Championship.

Reklama

Vita Life Dart Championship
fot. taurus / klub czecho.pl


W turnieju wzięło udział 14 zawodników, w tym dwie przedstawicielki płci pięknej. W pierwszej fazie turnieju uczestnicy zostali podzieleni na dwie siedmioosobowe grupy,w których grano systemem każdy z każdym. Czterech najlepszych awansowało do kolejnej fazy, co spowodowało, że walka o awans toczyła się do ostatnich pojedynków w poszczególnych grupach.

Dalsza część zawodów odbywała się systemem brazylijskim. Miejsce tuż za podium zajął Łukasz Alefirowicz. Czarnym koniem turnieju okazała się Gabrysia Mrowiec, która zajęła trzecie miejsce, pokonując wcześniej kilku faworytów turnieju.

W finale zmierzyli się Mariusz Sajdok i Arkadiusz Sikora. Lepszy okazał się ten drugi,który w całym turnieju przegrał tylko raz, jeszcze w fazie grupowej. W przerwie między kolejnymi fazami uczestnicy udali się na ciepły i smaczny posiłek.

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.