czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 11 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1629

MTS Winner walczy o II ligę

Bardzo dobrze zakończyli rozgrywki sezonu zasadniczego siatkarze MTS Winner Czechowice-Dziedzice.

W ostatnim spotkaniu wyjazdowym pokonali wicelidera rozgrywek grupowych SV MOSiR Zabrze 3-1 i pierwszą rundę meczy III ligi zakończyli awansem do grupy, która walczyć będzie o II ligę. Dzięki czterem wygranym z Radlinem i z Zabrzem (wyniki te zaliczone zostały do rundy następnej) zajmują obecnie świetne trzecie miejsce w nowej tabeli.

Zespół Mecze PunktySety
1 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 6 15 18-5
2 MCKiS II Jaworzno 6 14 18-8
3 MTS Winner Czechowice-Dziedzice 6 10 13-11
4 UKS "Kazimierz Płomień" Sosnowiec 6 10 13-12
5 MLKS Pilica-Koniecpol 6 9 11-11
6 SV MOSiR Zabrze 6 6 11-14
7 Delic-Pol Norwid II Częstochowa 6 3 7-18
8 SK "Górnik" Radlin 6 3 6-18

Jeszcze w grudniu Winnersi rozpoczynają walkę o II ligę. Na początek wyjeżdżają do Koniecpola na pojedynek z MLKS Pilica, a w kolejny weekend do Częstochowy na mecz z Delic-Pol Norwid. Siatkarzy “u siebie” zobaczymy dopiero ...w 2010 roku i mamy nadzieję, że kibiców na meczach nie zabraknie.

Zważywszy, że praktycznie klub MTS Winner rozpoczął swoją działalność kilka miesięcy temu, a wyniki obecne są już porównywalne do najlepszych osiągnięć siatkówki w Czechowicach-Dziedzicach (lata 70-te – “Górnik” Czechowice), to należy uznać ten wynik za duże osiągnięcie. Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów: obecnego – Romana Gila oraz poprzedniej - Agaty Krywult. Dziękujemy i ...prosimy o więcej.

MTS Winner pragnie także podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Firmom – Partnerom, które wsparły działania tego młodego klubu. Władzom miasta za przychylne relacje. Dyrekcjom Gimnazjów 3 i 2 za udostępnienie obiektów sportowych oraz wszystkim osobom wspierającym działania Winersów. Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy. Także nowych Partnerów – firmy i osoby. Tych, którzy sądzą, że w Czechowicach-Dz. można zrobić coś więcej niż tylko narzekać, że ...nic tu nie ma i nic się nie dzieje.

Korzystając z okazji składamy wszystkim najlepsze życzenia świąteczne oraz spełnienia ambitnych celów w roku 2010. Nasi siatkarze pokazali, że można je realizować. Wystarczy tylko chcieć.

(MTS Winner)

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.