czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 4 stycznia 2010
  • wyświetleń: 2543

MOSiR: Zimowe propozycje 2010

Zimowe wędrówki po górach z przewodnikiem i wyjazdy na narty - to tylko niektóre z propozycji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach na tegoroczną zimę.

Reklama

Dla amatorów zimowych spacerów, dla narciarzy oraz wszystkich, którzy chcą cieszyć się zimową aurą, MOSiR przygotował na sezon 2010 parę propozycji. Pierwsza to wyjazd 16 stycznia do Korbielowa-Pilska (dorośli - 15 zł, dzieci – 9 zł). Dwa tygodnie później zaplanowano wyprawę do Zawoi na Mosorny Groń (dorośli - 20 zł, dzieci - 9 zł).

W drugim miesiącu 2010 roku MOSiR zaprasza nas do Myślenic i Istebnej. Pierwszy wyjazd na narty odbędzie się 13 lutego (dorośli - 20 zł, dzieci - 9 zł), a drugi - 27 lutego(dorośli - 15 zł, dzieci - 9 zł). 20 marca zorganizowana zostanie wycieczka do Zakopanego (dorośli 25 zł, dzieci - 10 zł).

Dwukrotnie zimą Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci do udziału w zawodach w jeździe szybkiej na lodzie. Pierwszy raz najmłodsi spróbują swoich sił 22 stycznia, po raz drugi będzie ku temu okazja 12 lutego.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.