Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 27 lutego 2010
  • wyświetleń: 2672

Atrakcje MOSiRu na zimowe ferie

Na kolejną dłuższą przerwę uczniowie województwa śląskiego muszą trochę poczekać, albowiem ferie zimowe rozpoczną się dopiero w połowie lutego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zapoznać się już z propozycjami, które na ten czas przygotował czechowicki MOSiR.

Ferie zimowe w naszym regionie rozpoczną się 15 lutego i zakończą w ostatnim dniu tego samego miesiąca. Już 17 lutego, w środę, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji weźmie najmłodszych na wyjazd na sanki. To nie jedyna zorganizowana w tym okresie wycieczka. Tydzień później wypoczywający uczniowie będą mogli wybrać się z MOSiRem na kulig. Obie atrakcje kosztują po 9 złotych.

W sobotę, 27 lutego w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się za to wielki bal przebierańców na lodzie. Organizowana po raz kolejny zabawa z pewnością będzie nie lada atrakcją dla dzieci.

Dodatkowo, we wtorki w godzinach od 15.00 do 17.00 na lodowisku pod okiem instruktora rekreacji będą prowadzone specjalne zajęcia dla małych czechowiczan.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.