czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 5 stycznia 2010
  • wyświetleń: 4270

Powódź najważniejsza w 2009 roku

Przez ostatnie dni czytelnicy portalu czecho.pl wybierali najważniejsze wydarzenie 2009 roku. Zdaniem internautów była to powódź, spowodowana ogromnymi burzami, które w czerwcu przeszły nad naszym regionem.

Reklama

Powódź najważniejsza w 2009 roku
fot. Gadocha Marcin


Aż 47% osób biorących udział w ankiecie nie miało wątpliwości, że wielka woda i zalane przez nią budynki, dworzec kolejowy, a także ulice, które zamieniły się w potoki to wydarzenie ubiegłego roku. www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=7109 class=dodaj>Zobacz powódź na zdjęciach.

Internauci (24%) zwrócili też uwagę na awans piłkarzy MRKS Czechowice-Dziedzice do IV ligi. Zespół z naszego miasta do tej klasy rozgrywkowej powrócił po pięciu latach i trzeba przyznać, że nowy sezon również jest udany.

Ważnym wydarzeniem był również remont Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, na który zagłosowało 9% czytelników. Po gruntownej przebudowie obiekt z wielkim rozmachem otwarto 1 grudniu. www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=7809 class=dodaj>Zobacz nowe zdjęcia z otwarcia MDK.

Klubowicze czecho.pl oddawali także głosy na sukcesy sportowe Marcina Ryszki i uchybienia w finansach gminy, których dopatrzyła się Regionalna Izba Obrachunkowa. Część czytelników w ankiecie wskazała na kłopotliwą sytuację kopalni Silesia.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.