czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 6 stycznia 2010
  • wyświetleń: 2391

Siatkarki BKS Aluprof nie przyjadą

Przykra informacja nadeszła z Bielska-Białej. Siatkarki BKS Aluprof nie zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

Mimo zapewnień na początku tygodnia o swej obecności, w środę popołudniu taką informację przewodniczącemu Młodzieżowej Rady Miejskiej przekazał kierownik oraz trener bielskich siatkarek. Przyczyną nieobecności są problemy kadrowe wicemistrzyń Polski. Jest nam bardzo przykro z tego powodu ale na niektóre rzeczy nie mamy wpływu - podsumował przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej.

taurus / klub czecho.pl

-----------------------

Informacja z 6 stycznia 2009 roku:

Jak wiadomo finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 10 stycznia, ale imprezy organizowane przez Młodzieżową Radę Miejską trwają od początku grudnia 2009 roku. Tym razem na specjalne zaproszenie młodych rajców z Czechowic-Dziedzic odpowiedziały siatkarki wicemistrzyń Polski BKS Aluprof Bielsko-Biała.

9 stycznia o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej Gimnazjum Publicznego nr 2, Anna Barańska i spółka przeprowadzą trening i rozegrają mecz pokazowy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem przeciwniczkami bielszczanek będą siatkarki ze Stanów Zjednoczonych, które będą przebywać w Polsce na obozie. Ale czy również one przyjmą zaproszenie przekonamy się w najbliższych dniach. Podczas imprezy będą przeprowadzane konkursy i aukcje pamiątkowych koszulek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z autografami siatkarek i klubowych gadżetów. Aby móc oglądać poczynania zawodniczek przed wejściem na halę należy wesprzeć akcję wrzucając dowolny datek do puszki.

Młodzieżowa Rada Miejska przeprowadza również konkurs na najliczniejszą grupę kibiców oraz najliczniejszą reprezentacje szkoły! Kapitan drużyny otrzyma nagrodę a cała ekipa będzie mogła sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z drużyną BKS Aluprof Bielsko-Biała. Przy wejściu na halę ”kapitan” ekipy przedstawia jak liczna jest grupa a wolontariusze będą sprawdzać czy podana liczba się zgadza. Wszyscy członkowie grupy muszą wchodzić razem!

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.