Sport

  • 13 stycznia 2010
  • wyświetleń: 4206

Wybraliście sportowca 2009 roku

W ostatnich dniach na portalu czecho.pl prowadzone było głosowanie w plebiscycie na najlepszego sportowca 2009 roku. Najwięcej głosów zebrał Robert Szatanik.

Wybraliście sportowca 2009 roku
Robert Szatanik


W zabawie mogliście głosować na 29 sportowców z naszego miasta. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele sportów zespołowych i konkurencji indywidualnych. Podobnie jak w ostatnich miesiącach każdy z nich mógł liczyć na swoich kibiców i głosy.

Najwięcej punktów zebrał Robert Szatanik, przedstawiciel sportów walki, zdobywca medali Mistrzostw Świata i czołowy zawodnik wielu zawodów. Głosy na niego oddał co piąty internauta. Tuż za nim sklasyfikowany został Marcin Ryszka, który rewelacyjnie radził sobie mistrzostwach świata niepełnosprawnych i w ostatnich miesiącach zdobył kilka bardzo znaczących medali.

Na najniższym stopniu podium znalazły się dwie osoby: Grzegorz Sztorc, najlepszy strzelec klubu MRKS Czechowice-Dziedzice, który w czerwcu cieszył się wspólnie z kolegami z zespołu z awansu do IV ligi oraz Damian Kulig, zdobywca Pucharu Europy w podnoszeniu ciężarów.

Gratulujemy wszystkim sportowcom i życzymy kolejnych sukcesów w 2010 roku. Przypominamy, że równocześnie plebiscyt prowadzi Gazeta Czechowicka. Zwieńczy go uroczysta gala z nagrodami dla najlepszych.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.