Sport

  • 14 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1122

Piłkarski turniej halowy dla żaków

W sobotę 16 stycznia na sali sportowej GP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach, dzięki sponsorom, wreszcie jesteśmy organizatorem turnieju piłki nożnej halowej w roczniku 1999 i młodsi.

Dotychczas gościnnie braliśmy udział w wielu turniejach. Tym razem występujemy w roli gospodarza i dzięki firmom: SCF i Aptece Hipokrates udało się zorganizować turniej na naszym terenie. Zaproszone drużyny nie tylko powalczą o puchary. Wzorem najlepiej przygotowanych turniejów, sponsor dla trzech najlepszych drużyn oprócz dyplomów i pucharów przygotował medale dla każdego z zawodników drużyn z podium. Wszyscy zawodnicy i opiekunowie zaproszonych zespołów maja również zapewniony gorący posiłek.

Swoją obecność potwierdziły drużyny: GKS(MOSM)Tychy, BTS Rekord Bielsko-Biała, Iskra Pszczyna, LKS Goczałkowice-Zdrój, TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Stawkę 5 zespołów uzupełnia UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice. Zapraszam wszystkich rodziców najmłodszych piłkarzy do gorącego dopingu swoich pociech. Niech chłopcy poczują, że grają u siebie.

Jeśli udowodnimy sponsorom, że tego typu rozgrywki cieszą się zainteresowaniem rodziców, to turniej SCF Hipokrates Cup może się stać impreza cykliczną.

Mariusz Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.